مجموعه راسا شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی و خرطومی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شیلنگ فشار قوی ضد سایش

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیلنگ فشار قوی ضد سایش چه کاربردی دارد ؟بررسی انعطاف پذیری شیلنگ فشار قوی ضد سایشنکات مهم در خرید شیلنگ فشار قوی ضد سایشفروش فوق العاده شیلنگ فشار قوی ضد سایش

فروش شیلنگ فشار قوی ضد سایش می تواند سود آور باشد. این محصولات با نام شیلنگ هیدرولیک شناخته می شوند و در صنایع مختلفی برای انتقال مایع پر فشار و گازها مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش شیلنگ فشار قوی ضد سایش

شیلنگ فشار قوی ضد سایش چه کاربردی دارد ؟

شیلنگ فشار قوی ضد سایش چه کاربردی دارد ؟شیلنگ فشار قوی ضد سایش برای انتقال گاز ها و مایعات در صنایع مختلفی کاربرد دارد. این محصولات از پلاستیک مصنوعی ساخته شده اند به خاطر همین این شیلنگ ها خاصیت ارتجاعی فوق العاده ایی دارند. این محصولات برای این که در برابر فشارهای بالا مقاومت زیادی داشته باشند در ساخت آن ها از چندین لایه سیم های فلزی استفاده شده است. این لایه ها باعث شده زمانی که فشار افت پیدا می کند شیلنگ بتواند سیالات را انتقال دهد. این شیلنگ ها از سه لایه تشکیل شده اند و دارای ویژگی های زیر هستند:

 • در برابر عوامل محیطی مقاومت بالایی دارند.
 • ضد خوردگی می باشند.
 • ضد سایش هستند و انعطاف پذیری بالایی دارند.

کاربرد شیلنگ فشار قوی ضد سایش باعث شده این محصول بازار داغ و پر فروشی داشته باشد از این محصول در صنایع مختلفی برای انتقال سیالات مایع استفاده می شود و بدون وجود این محصولات امکان انتقال به هیچ وجه وجود ندارد. بسته به نوع انتقال این محصولات در سایزهای مختلفی تولید می شوند و ما باید در هنگام خرید آن ها به نوع کاربردشان توجه کنیم تا بتوانیم بهترین محصول را مطابق با نیاز خود تامین کنیم.

سه لایه بودن این شیلنگ ها باعث شده استحکام و مقاومت آن ها افزایش یابد تا ما با اطمینان کامل بتوانیم آن ها را انتخاب کنیم. این محصولات کیفیت فوق العاده ایی دارند و همین باعث شده ما با اطمینان بیشتری بتوانیم در محیط های پر خطر از آن ها استفاده کنیم. شیلنگ های فشار قوی همان طور که از نامشان پیداست در انتقال مایعات با فشار بالا مورد استفاده قرار می گیرند اما ساخت این محصولات به گونه ایی است که می توان برای انتقال مایعات با فشار پایین هم از آن ها استفاده کرد.

بررسی انعطاف پذیری شیلنگ فشار قوی ضد سایش

بررسی انعطاف پذیری شیلنگ فشار قوی ضد سایش

انعطاف پذیری شیلنگ فشار قوی ضد سایش باعث شده به راحتی بتوان از این شیلنگ ها استفاده کرد. شیلنگ های هیدرولیک از سه قسمت زیر تشکیل شده اند:

 • این شیلنگ دارای یک لوله داخلی می باشد که مایع بتواند از داخل شیلنگ عبور کند.
 • داخل این شیلنگ ها از سیم های مارپیچ و تابیده شده تشکیل شده است.
 • لایه سوم این محصولات، شیلنگ را در برابر هوا، فرسایش، روغن و مواد شیمیایی محافظت می کند.

این محصولات برای کاربردهای صنعتی و مکانیکی تهیه شده اند. این شیلنگ ها دارای سایزهای متنوعی می باشند که بر اساس سایزهای آن از اتصالات خاصی تشکیل شده اند. عوامل زیادی روی عمر این محصولات موثر می باشند که ما در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

 • اگر شیلنگ زیاد خم شود طول عمر آن کاهش می یابد.
 • پیچاندن، گره زدن، کشیدن، له کردن، خراشیدن می تواند عمر این شیلنگ ها را کاهش دهد.
 • علاوه بر این دمای بالا و پایین می تواند باعث ترک خوردن و آسیب دیدن شیلنگ شود به خاطر همین باید متناسب با دما  شیلنگ مورد نیاز را انتخاب کنیم. 

ما باید در نگهداری این شیلنگ ها دقت فراوانی کنیم و به موقع آن ها را تعویض کنیم تا از ایجاد حوادث جلوگیری شود و شرایط لازم را برای محافظت آن ها تامین کنیم تا عمر این محصولات را افزایش دهیم.

 

نکات مهم در خرید شیلنگ فشار قوی ضد سایش

نکات مهم در خرید شیلنگ فشار قوی ضد سایشنکات مهم در خرید شیلنگ فشار قوی ضد سایش شامل موارد زیر می شود:

 • در هنگام خرید باید به نوع استفاده خود از این شیلنگ ها توجه کنیم چون هر سایز آن کاربردی خاص دارد.
 • برای خرید به سراغ برندهای برتر و صاحب نام برویم.

از مزایای استفاده از شلنگ های فشار قوی یا هیدرولیک به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • این شیلنگ ها می توانند نیرو را از چندین انس فشار به یک خروجی چند تنی تبدیل کنند.
 • با استفاده از این محصولات می توان گشتاوری بسیار قوی با سرعت پایین ایجاد کرد.
 • استفاده از شیلنگ های فشار قوی در ماشین آلات باعث می شود حرکت ماشین با دقت فراوانی انجام شود.
 • زمانی که افت فشار وجود دارد این شیلنگ ها می توانند سیالات را از خود عبور دهند.

شیلنگ های فشار قوی را بر اساس ۱- نوع سیالاتی که از خود عبور می دهند. ۲- نوع دمایی که شیلنگ ها می توانند تحمل کنند. ۳- میزان فشاری که می توانند تحمل کنند دسته بندی می شوند. تمام مشخصات شیلنگ ها روی آن ها درج شده است.

تمام تولید کنندگان این محصول با تمام توان و تلاش خود سعی کرده اند مطابق با استانداردهای بین المللی محصول بی نظیر را تولید و در اختیار مشتریان بگذارند. این شیلنگ در برابر سایش و خورندگی بسیار مقاوم می باشند علت این امر به خاطر مواد اولیه مرغوبی می باشد که در ساخت این محصولات استفاده شده است. با توجه به نوع مایعی که از این شیلنگ ها انتقال می یابد سایز آن ها با هم فرق می کنند و ما باید مطابق با نوع مایعات سایزهای متنوع این محصولات را انتخاب کنیم.

فروش فوق العاده شیلنگ فشار قوی ضد سایش

فروش فوق العاده شیلنگ فشار قوی ضد سایشفروش فوق العاده شیلنگ فشار قوی ضد سایش موجب می شود تا شما به سود فوق العاده ایی برسید. از کاربردهای شیلنگ های هیدرولیک های فشار قوی به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • محصولات معدنی:  شیلنگ های هیدرولیک که در معدن کاری استفاده می شوند برای ساخت تونل، معدن زغال سنگ، جوشکاری و فرآیندهای مرتبط با جوشکاری استفاده می شوند. این شیلنگ ها می توانند مایعات را در فشار بالا یا پایین انتقال دهند. این شیلنگ ها از لاستیک های بادوام ساخته شده اند و به خوبی عایق بندی شده اند تامقاومت و دوامشان افزایش یابد. این محصولات می توانند مایعات را با سرعت یکسان هدایت کنند.
 • شیلنگ های هیدرولیک برای انتقال سیالات که در زیر معادن هستند بسیار مناسب می باشند. آبی که برای خنک سازی ماشین آلات معادن استفاده می شوند به وسیله این شیلنگ ها انتقال داده می شوند. این آب نه تنها باعث خنک شدن ماشین آلات معدنی می شوند بلکه می توانند گرد و خاک روی ماشین آلات را پاک کنند تا ماشین ها به خوبی کار کنند. آبی که گرد و خاک روی ماشین ها را می گیرد دوباره به وسیله این شیلنگ ها به بیرون معدن برده می شوند. این شیلنگ ها موجب می شوند آب ورودی و خروجی معادن با سرعت انجام شود تا تعادل لازم بر قرار شود. در غیر این صورت این آب ها می توانند باعث آب گرفتگی معادن شوند.
خانم طلوعی

من در حوزه راسا مشغول به کار هستم

مجموعه راسا شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی و خرطومی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید